• SS SHEET & PLATE
  • SS PIPE & TUBE
  • SS WIRE & WIRE ROPE

нашата фабрика

Sincher Метал Метал копродукции Limited, Ние сме биле активни во производство, обработка и снабдување на метали индустрија за над 10 години.

за компанијата

Ние снабдување калем, лимови, ленти, цевки, бар, жица, цевки, фалсификувани прирабница и цевки фитинзи и прицврстување на елементи итн

контакт со нас

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.